گفت و گویی صمیمی با سانچس

آیا به عنوان از فرد خاصی پیروی می کنید؟ «مادرم. تنها الگوی زندگی من مادرم بوده است».

چه چیزی بیشتر از همه در شیلی باعث دلتنگی شما می شود؟ «بیشتر برای خانواده ام، مردم کشورم و غذاهای متعلق به کشورم احساس دلتنگی می کنم. به هر حال من در اینجا و با بارسلونا وفق پیدا کردم و در اینجا احساس خوشحالی می کنم».

درباره ایتالیا برای ما بگویید؟ «غذا های آنجا بیشتر از هر چیزی من را مجذوب خودش کرد. خورد و خوراک هر کسی آنجا بهتر می شود و البته شام نیز زودتر خورده می شود. در ایتالیا شام بین ساعات 8 یا 9 صرف می شد، ولی اینجا ساعت 10 یا حتی دیرتر از آن شام صرف می شود».

آیا از تکرار عبارت «آیا من بازیکن خوبی هستم؟» خسته شده اید؟ «من فکر نمی کنم از بابت این موضوع خسته شده باشم. اینجا این را یاد گرفته ام که باید در مصاحبه هایم دقت و احتیاط بیشتری به خرج بدهم و البته بازی در تیمی مانند بارسلونا هیچوقت نمی تواند خسته کننده باشد».

آیا هنوز در رختکن شما را به اسم «کاچای» صدا می کنند؟ «بله، گاهی اوقات به من کاچای می گویند و در بقیه لحظات نیز مرا الکسیس صدا می زنند. در روزهای آغازین حضوردم در اینجا من را با واژه کاچای صدا می زدند. در آن زمانها من فکر می کردم که این اسم تا پایان عمر با من خواهد بود ولی اکنون خیلی کمتر از این واژه استفاده می کنند».

غذای محبوب شما در اینجا چیست؟ «من عاشق پائلا هستم و هر وقت که فرصتی داشته باشم این غذا را انتخاب می کنم».

شما هر چند وقت یکبار به سینما می روید و به چه نوع فیلمهایی بیشتر علاقه دارید؟ «من اکثراً در خانه فیلم تماشا می کنم و معمولاً ژانر انتخابی من فیلمهای ترسناک است. اگر شما از من بپرسید که آخرین بار چه زمانی به سینما رفتم به یاد نمی آورم ولی دوست دارم که هر چند وقت یکبار به سینما بروم».

چه سبک از موسیقی را بیشتر می پسندید؟ «همه نوع سبکی را بسته به شرایط گوش می دهم، ولی بیشتر به سالسا، کومبیا و رگاتون علاقه دارم».

بسیاری از هم تیمی هایتان در صفحات اجتماعی حضور دارند، آیا تاکنون از آنها استفاده کرده اید؟ «من زیاد طرفدار این شبکه ها نیستم. در آغاز برای شما یک تفریح محسوب می شود ولی بعد از یک مدت، منجر به استفاده بیش از حد شخص به استفاده از تلفن همراهش می شود».

/ 0 نظر / 27 بازدید