250 بازی پدرو برای بارسا

گل های ارزشمند

پدرو در 7 فصل حضورش در جمع کاتالان ها 89 گل زده است. او اولین گل خود را در جام حذفی مقابل بیلبائو به ثمر رساند و دوازده روز پس از آن نیز مقابل شاختار دونتسک گلزنی کرد.

پدرو همچنین نقش کلیدی در کسب عنوان قهرمانی بارسا در رقابت های جام باشگاه های جهان سال 2009 را داشت. از گل های مهم دیگر او می توان به گل او در نیوکمپ مقابل رئال مادرید اشاره کرد که نهایتاً بارسا توانست با پیروزی در آن بازی به فینال مسابقات آن دوره که در ورزشگاه ومبلی برگزار می شد، راه یابد. او همچنین در بازی فینال، گل اول آبی اناری ها مقابل منچستر سیتی را به ثمر رساند.

گلزن ثابت

او پس از به ثمر رساندن 23 گل در فصل 2009-2010 توانست توانایی های خود را اتبات کند و به اردوی تیم ملی اسپانیا دعوت شود. وی همچنین موفق شد در فصل بعد نیز 22 گل به نام خود ثبت کند. اگرچه او در دو فصل بعدی نتوانست آمار خوب خود را ادامه دهد، اما با 16 گلی که از مجموع 35 بازی فصل جاری به ثمر رسانده است، به نظر می رسد که بتواند آمار خوب خود را تکرار کند.

پدرو در این فصل نیز پیش از تعطیلات سال نو، اولین هتریک خود را برای بارسا مقابل رایو وایکانو به ثمر رساند. گل های این دیدار بسیار برای بارسا حیاتی بود و به بارسا کمک کرد تا 3 امتیاز بازی را پس از دریافت دو گل، از آن خود کند.

/ 0 نظر / 19 بازدید