اینیستا: «بازگشت به صدر جدول بسیار مهم بود»

با این پیروزی بارسا پس از هفت روز دوباره به صدر جدول بازگشت: «وقتی شانس داری باید از آن نهایت استفاده را ببری. فکر کنم این پیروزی به ما برای بازی چهارشنبه و بازی های پس از آن قدرت بخشید».

وی درباره لئو مسی نیز صحبت کرد: «مسی همیشه جواب منتقدان را می دهد. در چند دقیقه می تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. او بازیکنی اساسی است».

اینیستا معتقد که پیش بینی این فصل غیر ممکن است: «تا آخر خواهیم جنگید. نکته مهم این است که امتیازات زیادی از دست ندهیم و در کار تیمی پیشرفت کنیم».

سسک فابرگاس:

«بازی مهمی بود. وقتی شانس صدرنشینی داری باید از آن استفاده کنی. خیلی خوب شد که به همین زودی صدر را پس گرفتیم. در دقایق ابتدایی خوب نبودیم. آنها خیلی محکم بازی می کردند ولی از زمانی که الکسیس گل زد همه چیز به نفع ما شد».

«در حال حاضر لالیگا بسیار فشرده است. بازی های رو در رو باقی مانده است و باید قوی باشیم. نباید در هیچ بازی، حتی آنهایی که به خواست ما پیش می روند فرصتی را هدر بدهیم. به این تیم افتخار می کنم. بازی حیاتی و مهمی بود. باید صدرنشین می شدیم تا دوباره اعتماد به نفس خود را به دست آوریم».

ژاوی هرناندز:

«صدرنشینی در لالیگا همیشه خوب است؛ اما این بار لذت بخش تر است چون عالی بازی کردیم. تیم برتر میدان بودیم هرچند باید پیشرفت کنیم زیرا در نخستین دقایق بازی خوب نبودیم. پس از دقیقه 15 شاهد یک بارسای عالی بودیم. این بازی برای اعتماد به نفس ما بسیار مهم بود. نسخه خوبی از تیمی که می خواهیم بشویم نشان دادیم».

/ 0 نظر / 19 بازدید