فابرگاس: «بهانه ای برای از دست دادن امتیاز نداریم»

فابرگاس در ادامه عنوان کرد که شکست در سن سباستین باید برای تیم بارسلونا زنگ خطری باشد، تا این تیم بر روی ادامه فصل تمرکز کند. او اظهار داشت: «ما یک هفته تمام را استراحت کرده ایم و این عامل می تواند به ما کمک کند که بار دیگر صدر جدول را پس بگیریم، جایی که دوست داریم در آن قرار داشته باشیم. روز یکشنبه، هیچ بهانه ای برای از دست دادن امتیاز نداریم».

سسک اضافه کرد که او و هیچ کدام از هم تیمی هایش جاه طلبی خود را از دست نداده اند: «ما به خودمان متکی هستیم. من به دلیل مقامهایی که کسب کرده ایم و مقامهایی که کسب خواهیم کرد، به این تیم و بازیکنانش ایمان دارم. هنوز هم فرصت داریم تا کاری فوق العاده در این فصل انجام دهیم».

فابرگاس در پایان، درباره مارتینو و اعتماد تیم به او صحبت کرد. او توضیح داد: «مارتینو، کسی است که بیشتر از همه خودش را مقصر نتایج اخیر می داند. او خارق العاده است، همیشه نظر ما را در مورد بازیها، می پرسد. او بسیار فروتن است، روز شنبه او تاکید کرد که در چینش بازیکنان دچار اشتباه شده است و من اطمینان دارم که او می داند که چگونه یک مشکل حل کند. من کاملا از عکس العمل مارتینو شگفت زده شدم. همه تیم از او حمایت می کند».

/ 1 نظر / 26 بازدید
دانلود

سلام خدمت شما مدیر این وبلاگ وبلاگ زیبایی دارد. سایت ناول دانلود قصد تبادل لینک با وبلاگ شما را دارد در صورت تمایل ما را با عنوان دانلود و با لینک http://noveldownload.ir لینک کنید و بعدش به ما خبر دهید تا لینک شوید. با تشکر پشتیبانی ناول دانلود