برد 2بر0:تضمینی برای صعود

در شهر منچستر، آلوس سومین گل این فصل خود را به ثمر رساند. دو گل قبلی او به دیدارهای بارسلونا در لالیگا و مقابل تیمهای لوانته (7-0) و سویا (3-2) بر می گردد. آخرین گل او در لیگ قهرمانان اروپا، به مرحله گروهی فصل پیش و دیدار مقابل اسپارتاک مسکو (3-0) بر می گردد.

لیونل مسی تا کنون سه بار موفق به گلزنی در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شده است. او موفق به گلزنی در گلاسکو (2008)، در لورکوزن (2012) و در بازی سه شنبه شب مقابل من سیتی شده است.

در این بازی ژاوی هرناندس با 137 پاس، بیشترین تعداد پاس را به خود اختصاص داد، پس از او سسک فابرگاس 108، الوس با 107 و بوسکتس با 102 پاس قرار دارند. یایا توره بازیکن اسبق تیم بارسلونا نیز با 62 پاس، بیشترین تعداد پاس در تیم منچستر سیتی را به خود اختصاص داد.

ژاوی هرناندس با بازی در این مسابقه تعداد بازی های خود در لیگ قهرمانان اروپا را به 144 بازی ارتقا داد و مشترکاً همراه با رائول گنزالس در رده دوم بیشترین تعداد بازی در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت. رده اول در اختیار رایان گیگز بازیکن تیم منچستر یونایتد با 149 بازی است.

بازی مقابل منچسترسیتی صدمین بازی آندرس اینیستا در رقابت های اروپایی بود. او تاکنون 95 بازی در لیگ قهرمانان اروپا، 3 بازی در جام یوفا و 2 بازی نیز در سوپر کاپ اروپا انجام داده است.

لیونل مسی و جرارد پیکه بهترین بازیکنان بارسلونا از لحاظ تعداد بازی پیاپی در این فصل هستند. هر دو آنها در شش بازی آخر بارسلونا را از ابتدا شروع کرده اند.

/ 0 نظر / 17 بازدید