بیانیه رسمی باشگاه بارسلونا در رابطه با قرارداد نیمار

2- مطابق گذشته، باشگاه حداکثر همکاری را با دادگاه، به منظور روشن سازی حقایق این پرونده خواهد داشت.

3- باشگاه یک جلسه دفاعیه در مورد اتهامات وارده برگزار خواهد کرد و اعضاء باشگاه مطمئن باشند که باشگاه همیشه در چهارچوب قانون قدم برداشته است و هیات مدیره از اعتبارات باشگاه، در چهارچوب قانون و تا اعلام نتایج نهایی، دفاع خواهد کرد.

4- ما مایل به روشن سازی این موضوع هستیم که باشگاه بارسلونا، همیشه تعهدات مالی خود را هم از نظر روش و هم از نظر زمان، انجام داده است و همیشه با مسئولان امور مالیاتی اسپانیا همکاری داشته است. همچنین باید این نکته را نیز اعلام کنیم که باشگاه بارسلونا هیچ گونه بدهی مالیاتی ندارد.

5- هیات مدیره بار دیگر در مورد امضای این قرارداد تاکید می کند که باشگاه با دقت، تمام تعهدات مالی خود را راستای امضای قرارداد ها و موافقت نامه ها، انجام داده است.

6- با توجه به وجود تفسیر های متفاوت از میزان دقیق مالیات ناشی از امضای قرارداد نیمار و به منظور دفاع از اعتبار باشگاه، باشگاه فوتبال بارسلونا امروز صبح اعلام کرد که معادل 13,550,830.56 یورو (سیزده میلیون و پانصدو پنجاه هزار و هشتصد و سی یورو و پنجاه سنت) مالیات پرداخت کرده است، تا هر گونه تفسیر اشتباه در مورد قراردادهای امضا شده در حین انتقال نیمار را نفی کند. اگر چه ما اعتقاد داریم که این گونه پرداختها در راستای اجرای تعهدات مالی ما بوده است.

7- این اقدام داوطلبانه به هیچ وجه نباید باعث خدشه دار شدن حقوق باشگاه بارسلونا شود تا باشگاه تعهدات مالی خود را که توسط مراجع ذیصلاح تعیین شده است، انجام دهد؛ مسئله ای که باشگاه حق دارد در رابطه با آن اقدامات بیشتری انجام دهد.

همانطور که از قبل مشخص شده بود هیات مدیره طی جلسه ای، به طور شفاهی در مورد سوالات پیرامون این انتقال و مسائل پیرامون آن به صحبت خواهد پرداخت.

/ 0 نظر / 20 بازدید