چهار دیدار تاریخی مقابل سوسیه داد

1993/94: شکست در اولین بازی در ورزشگاه آنوئتا (1-2)

بار دیگر میهو کودرو، نقش بسیار مهمی در اولین بازی بارسلونا در ورزشگاه آنوئتا ایفا کرد. تیم فوتبال بارسلونا در این بازی، روماریو، ستاره برزیلی خود را به دلیل محرومیتی که ناشی از درگیری بین او و دیگو سیمئونه که در سویا رخ داده بود، در اختیار نداشت. تک گل لادروپ نتوانست حریف دو گل دیگری از سوی کودرو شود، تا با این شکست، فاصله بارسلونا با دیپورتیوو لاکرونیا که آن زمان صدرنشین لالیگا بود، افزایش یابد.

2000/01: شش گل در 30 دقیقه اول بازی (6-0)

بارسلونا تحت مربی گری سرا فرر نه تنها قاطع ترین شروع بازی را چه در اروپا و چه در لیگ رقم زد، بلکه این برد استثنایی مقابل سوسیه داد نشانگر این بود که بالاخره همه چیز به جای خود بازگشته است. همه گلها در نیم ساعت اول بازی و توسط، ریوالدو (2 گل)، آلفونس (2 گل)، لوییس انریکه و سیمائو به ثمر رسیدند. این شش گل باعث شد که بارسلونا به بهترین برد خود در قلمرو آبی و سفید پوش ها دست پیدا کند.

2012/13: پایانی بر یک شروع عالی (2-3)

فصل گذشته، رئال سوسیه داد با برد مقابل بارسلونا نوار شکست ناپذیری این تیم در لالیگا را قطع کرد. بارسا تحت سرمربی گری تیتو ویلانووا موفق شد رکورد جدیدی را با کسب 55 امتیاز از 57 امتیاز ممکن، به دست آورد. علیرغم برتری 2 بر 0 بارسا، تیم رئال سوسیه داد موفق به تساوی و در نهایت شکست بارسلونا در لحظات تلف شده بازی شد.

/ 0 نظر / 18 بازدید